Mam niezwykłą przyjemność zaprosić Was i Waszych pupili do domowego Hotelu dla Kotów MALUTKI, gdzie opiekun troszczy się o powierzone zwierzęta przez 24 godziny na dobę, a KOTY przebywają w warunkach domowych. Pensjonat mieści się w Warszawie.

hotel dla kotów cennik rudy kotek

Cennik pobytu w Hotelu dla Kotów MALUTKI w Warszawie

Płatność odbywa się gotówką, na miejscu:

  • w dniu przyjazdu – całość kwoty należnej za pobyt, albo
  • w dniu przyjazdu – 50%, a dopłata drugiej części sumy w dniu odbioru kotka.

Rozliczana jest ilość spędzonych dób w hotelu.

RABAT 10% od ceny bazowej można uzyskać przy pobytach powyżej 14 dni.

Doba hotelowa to inaczej 24 godziny. Jeśli pobyt jest krótszy, opłata – mimo to – naliczana jest w pełnej wysokości za całą dobę, zgodnie z cennikiem podanym powyżej.

Ze względu na komfort gości oraz czynności administracyjno-porządkowe zapraszam w godzinach 19.00-22.00.

RANO zwierzęta nie są przyjmowane ani wydawane.

1 kot
80 zł/doba w tym karma hotelowa
60 zł/doba wymagana karma własna
2 koty
100 zł/doba w tym karma hotelowa
80 zł/doba wymagana karma własna
3 koty
150 zł/doba w tym karma hotelowa
120 zł/doba wymagana karma własna

REZERWACJE dokonywane są po uprzednim kontakcie i potwierdzeniu przeze mnie dostępności wolnego miejsca. Można to zrobić przez telefon lub za pomocą SMS. Na podobnej zasadzie następuje skrócenie lub wydłużenie pobytu kotów w Hotelu.

Odwołanie lub przesunięcie przyjazdu następuje nie później niż na dzień przed umówionym terminem. Po tym czasie, przy następnym pobycie, będzie naliczana opłata manipulacyjna 50 zł. Cena ta jest doliczana za niedotrzymanie terminu odwołania pobytu.

czarny kot hotel dla kotów cennik

Uprzejmie proszę o zapewnienie swojemu kotu wystarczającej ilości pożywienia. Przy zbyt małym zapasie Państwa pupil otrzyma wprawdzie karmę hotelową, ale spowoduje to wzrost stawki o połowę (o 50%). Ponadto dobrze, aby zwierzę jadło to, do czego jest na codzień przyzwyczajone. Niektóre z kotów są niezwykle wybredne pod tym względem.

mały kotek hotel dla kotów cennik

Do mojego Hotelu, ulokowanego w Warszawie (Żoliborz), przyjmowane są zdrowe zwierzęta. Każdy z klientów chce bowiem, mieć pewność, że zwierzę wróci do domu w dobrej kondycji – takiej, jak w dniu przyjazdu. Jako opiekunowi, mnie również zależy na bezpieczeństwie i dobrostanie puchatych gości. Dlatego też przy pobycie obowiązuje aktualna książeczka zdrowia, w której będą wpisane:

  • • aktualne dane właściciela wraz z adresem i telefonem kontaktowym,
  • • aktualne dane zwierzęcia,
  • • aktualne szczepienie przeciw chorobom wirusowym: calici-/herpes virus, panleukopenia,
  • • aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie,
  • • aktualne odrobaczenie: koty wychodzące – odrobaczenie co 3 miesiące, koty domowe – odrobaczenie co 6 miesięcy.

Hotel dla Kotów MALUTKI nie przyjmuje niewykastrowanych kocurów (starszych niż 8 miesięcy) oraz kotek ciężarnych, karmiących i w rui. Wyjątek od ostatniej zasady następuje, gdy termin rui spodziewany jest w trakcie pobytu w Hotelu. Wówczas jednak, wiedząc o tym, właściciel ma obowiązek zapewnić zwierzęciu odpowiednią antykoncepcję.

Podany wyżej cennik Hotelu nie obejmuje sytuacji, w których konieczna byłaby wizyta w lecznicy weterynaryjnej. W takich okolicznościach rozliczenie będzie dokonane na podstawie wystawionego u weterynarza rachunku.

Zapraszam do kociego pensjonatu!