Najważniejsze zasady
Hotelu dla kotów MALUTKI w Warszawie

Decydując się na wybór Hotelu dla Kotów MALUTKI i przywożąc swojego kotka, automatycznie akceptują Państwo poniższy Regulamin i wyrażają zgodę na jego stosowanie.

 1. Zapewniam każdemu kotu indywidualne traktowanie, opiekę, troskę o jego zdrowie, dbałość o relacje między gośćmi, a także odpowiednie warunki sanitarne.

 2. Przyjmuję zwierzęta wyłącznie zdrowe, odrobaczone, zabezpieczone przeciw insektom, a także zaszczepione przeciw kocim chorobom zakaźnym (min. calici- i herpes-  virus, panleukopenia) – przynajmniej na 14 dni przed przyjazdem.

 3. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich gości hotelowych, właściciel podopiecznego ma obowiązek rzetelnie poinformować mnie o stanie zdrowia swojego pupila – w przeciwnym razie zostanie obciążony kosztami leczenia pozostałych zwierząt. Rozliczenie nastąpi na podstawie rachunku z lecznicy.

 4. Nie odpowiadam za dolegliwości powstałe nie z mojej winy, jednakże w razie potrzeby pomoc weterynaryjna zostanie zwierzęciu udzielona. Rozliczenie nastąpi na podstawie rachunku z lecznicy.

 5. Przyjmowane zwierzęta obowiązkowo muszą posiadać książeczkę zdrowia, w której będą wpisane aktualne dane zwierzęcia, aktualne szczepienie, odrobaczenie oraz dane właściciela wraz z adresem i telefonem kontaktowym.

 6. Właściciel pozostawia również dane kontaktowe osoby upoważnionej do odbioru zwierzęcia.

Hotel dla kotów Warszawa - Regulamin
Poznaj wszystkie zasady panujące w naszym hotelu dla kotów.
 1. Z powodów technicznych nie przyjmuję NIEKASTROWANYCH kocurów powyżej 8 miesiąca życia oraz kotek ciężarnych, kotek mających potomstwo na odchowaniu i kotek w trakcie rui.
  Jeśli ruja spodziewana jest w trakcie pobytu u mnie – właściciel zobowiązany jest zapewnić środki antykoncepcyjne (tabletki lub zastrzyki).

  Kocury, po osiągnięciu dojrzałości płciowej, zaczynają znaczyć teren. Jeśli dotychczas Państwa kot tego nie robił w domu – u mnie najprawdopodobniej zacznie. Pobudzać go do tego będą inne koty, zapachy zgromadzone na małej powierzchni, może też do tego przyczyniać się zmiana otoczenia/rewiru, który kot będzie chciał zaanektować dla siebie, gdyż jest to forma dominacji i zaznaczania własności nowego terytorium.

  Zapach jest bardzo nieprzyjemny zarówno dla opiekuna zwierząt, jak i samych podopiecznych i ich właścicieli, którzy przywożą i odbierają swoich pupili. Czyszczenie i sprzątanie, usuwanie tego rodzaju zapachów jest bardzo trudne i czasochłonne, dlatego liczę na Państwa zrozumienie, a w razie konieczności rozważę wprowadzenie dodatkowej opłaty.

 1. Koszty pomocy weterynaryjnej, udzielanej w razie nagłej potrzeby pokrywa właściciel zwierzęcia na podstawie rachunku z lecznicy. Każdorazowo staram się skontaktować z właścicielem i uzyskać jego zgodę na opiekę medyczną.

  W przypadku braku możliwości kontaktu lub zagrożenia życia zwierzęcia, pomoc zostanie udzielona bez zgody właściciela.
  Korzystam z usług I Żoliborskiej Przychodni Weterynaryjnej w Warszawie, ul. Gdańska 2, tel. +48 22 833-29-56.

 2. Dobrze jest przywieźć razem z pupilem jedną z jego ulubionych rzeczy: posłanie – kocyk, sweter właścicieli, miękką zabawkę, które mają na sobie znane mu zapachy domowe. Sprawi to, że Wasz podopieczny nie powinien nadmiernie tęsknić. Rzeczy przesiąknięte znajomymi zapachami, nie oznaczają zabrudzenia moczem.

 1. Doba hotelowa to inaczej 24 godziny, jeśli pobyt jest krótszy, opłata mimo to, naliczana jest w pełnej wysokości za całą dobę.

 2. Ze względu na komfort gości oraz czynności administracyjno-porządkowe zapraszam w godzinach 19.00-22.00. W godzinach porannych zwierzęta nie są przyjmowane ani wydawane.

 3. REZERWACJE dokonywane są po uprzednim kontakcie i potwierdzeniu miejsca w Hotelu:

  • -> przez telefon,
  • -> za pomocą sms.

  Na podobnej zasadzie następuje skrócenie lub wydłużenie pobytu.

 4. Odwołanie lub przesunięcie przyjazdu następuje nie później niż na dzień przed umówionym terminem.

 5. Płatność odbywa się gotówką:

  • -> w dniu przyjazdu – całość kwoty należnej za pobyt,
  • -> 50% w dniu przyjazdu oraz dopłata drugiej części sumy 50% – w dniu odbioru kotka.

  Rozliczana jest ilość spędzonych dób w hotelu.

Najważniejsze zasady panujące w hotelu, w jednym miejscu
 1. Jeśli właściciel zwierzęcia lub osoba przez niego wskazana nie odbierze kotka, albo w żaden sposób nie skontaktuje się ze mną w ciągu 7 dni od wyznaczonej daty odbioru lub też podał fałszywe / nieaktualne dane teleadresowe uniemożliwiając kontakt – zostanie on uznany za osobę, która porzuciła zwierzę i poniesie odpowiedzialność prawną zgodnie z ustawą z dnia 21. sierpnia 1997r. o Ochronie Zwierząt (Dz. U. z 1997, Nr 111, poz. 724).

 2. Porzucone zwierzę zostanie odwiezione do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu.